O nas - re+ | The only leasing software you'll ever need

O nas

Szanowni Państwo,

Podobno najlepsze idee przychodzą nieoczekiwanie. Pojawiają się znikąd i zmieniają wszystko wokół, odwracając dotychczasowy porządek.

Czym w świetle tego jest re+? To efekt intensywnej pracy i bezkompromisowego zaangażowania całego zespołu SkyConcept oraz setek godzin konsultacji z naszymi partnerami z rynku. Tylko dzięki nim mogliśmy zbudować narzędzie, które w praktyczny sposób odzwierciedla potrzebę porządku i daje poczucie kontroli nad prowadzonym biznesem. Oddając w ręce naszych klientów CRM o nazwie re+ wiemy, że to narzędzie dla Real Estate, które w jednym „plusie” łączy to wszystko, czego do tej pory brakowało na rynku. I mamy nadzieję, że to pełnowartościowy krok do wzrostu sprzedaży oferty naszych partnerów biznesowych.

Przeczytaj całość

A jak się to wszystko zaczęło? Przez kilka lat byliśmy zaangażowani w działania na rynku nieruchomości komercyjnych, wspierając deweloperów i agencje na różnych płaszczyznach – od marketingu po dedykowane narzędzia informatyczne. Dobrze znaliśmy więc charakterystykę tego sektora i szybko utwierdziliśmy się, że jesteśmy zdolni do zbudowania jednego, uniwersalnego narzędzia, które rozwiąże przynajmniej część problemów, z którymi wówczas mierzyli się nas klienci. Tym, co dodatkowo dodawało nam pewności było poczucie, że poza wiedzą merytoryczną dysponujemy rozbudowanym i silnym zapleczem technicznym. W ten sposób wyklarowała się wizja oprogramowania, dzięki któremu właściciele będą mogli nadzorować swoje firmy, zarząd otrzyma narzędzia do kontroli wewnątrz organizacji, menadżerowie będą skutecznie zarządzać projektami i personelem, a agenci uzyskają łatwy dostęp do bazy nieruchomości i klientów.

Co dalej? Nasza przygoda dopiero się zaczyna, ale jesteśmy przekonani, że będzie to ekscytująca podróż.

I mamy nadzieję, że się podczas niej zobaczymy!

Tomasz Ogrodzki

Tomasz Ogrodzki

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz Zespół

Tomasz
Ogrodzki

Partner, CEO

Piotr
Smagała

Business Development Manager

Michał
Klimorowski

CTO

Łukasz

Senior Python
Developer

Piotr

Python
Developer

Emil

Junior Software
Developer

Marcin

Front-End
Developer

Jacek

Media Strategy
Specialist

Dominika

Marketing
Manager

Magda

Social Media
Specialist
+ zespół UX, testerzy, administratorzy

Jesteśmy agencją specjalizującą się w kreacji narzędzi wykorzystywanych w marketingu nieruchomości. Od początku naszej obecności na rynku tworzymy rozwiązania dedykowane branży RE. Doświadczenie i znajomość rynku to efekt wieloletniej współpracy z liderami sektora nieruchomości, w tym wiodącymi firmami deweloperskimi i konsultingowymi w Europie i na świecie.

Od kilku lat tworzymy rozwiązania IT, które usprawniają funkcjonowanie firm naszych Klientów. Dostarczone przez nas rozwiązania służą zarówno wspieraniu wewnętrznych procesów obiegu i zarządzania danymi w firmie, jak i zewnętrznej komunikacji marketingowej. Łączymy działania koncepcyjne z realizacją technologii zapewniających organizowanie i zarządzanie danymi o nieruchomościach, transakcjach i klientach.