Enterprise - re+ | The only leasing software you'll ever need

Enterprise

Poznaj nasze rozwiązania dla korporacji i dużych firm

Wybierz rozwiązania stworzone przez specjalistów z myślą o branży nieruchomości i w pełni wykorzystaj potencjał swojej firmy.

re+ CRM is a business-oriented system

Integracja z portalem internetowym

System pozwala na integrację z firmowym portalem, dzięki czemu wybrane dane, jak np. informacje o ofertach mogą być eksportowane i prezentowane w witrynie internetowej.

Integracja z narzędziami zewnętrznymi

Elastyczność systemu pozwala na integrację z zewnętrznymi narzędziami, które usprawniają pracę np. departamentu marketingu czy finansów.

Dedykowane narzędzia analityczne

Niezależnie od narzędzi, w jakie wyposażony jest re+ CRM istnieje możliwość wdrożenia rozwiązań, które pozwolą analizować specyficzne dane według potrzeb firmy.

Custom branding

Firma może dowolnie dostosować wygląd aplikacji oraz tworzonych prezentacji do wymagań identyfikacji wizualnej korporacji.

Szczególne rozwiązania bezpieczeństwa

Aplikacja posiada zabezpieczenia, która chronią dane na kilku poziomach. System pozwala w każdym momencie dodać dodatkowe rozwiązania nadzorujące dostęp do informacji.

Dedykowana infrastruktura

System re+ nie jest skalowany, jednocześnie brak ścisłego przywiązania do określonej architektury umożliwia przeniesienie danych na dodatkowe serwery według potrzeb klienta.

Dowiedz się jak aplikacja re+CRM pomoże zwiększyć Twoje szanse sprzedażowe nawet o 900%

Piotr Smagała

Business Development Manager

Dowiedz się więcej

Zacznijmy od rozmowy

Zostaw swój numer telefonu. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!

Sukces!

Na Twój adres email wysłaliśmy instrukcję z dalszymi krokami.